Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Cake Day Celebration

  1. #1
    Community Team Το avatar του χρήστη BB_Nanuq
    Εγγραφή
    16-08-2016
    Μηνύματα
    91
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Cake Day Celebration

    Dear settlers,

    Greece is famous for its mpougatsa, mpaklavas, galaktompoureko etc. What is your favorite type of cake and which of your fellow Settlers deserves a slice of it? A small gesture of appreciation for constantly buffing your island or inviting you to loot spots?

    Happy Cake Day!
    BB_Nanuq
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Team Το avatar του χρήστη BB_Nanuq
    Εγγραφή
    16-08-2016
    Μηνύματα
    91
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hello Settlers,

    It's too bad that I didn't hear any of your favorite cakes. I hope that next time we receive some comments.

    Thanks,
    BB_Nanuq
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.