Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 7 από 7

Θέμα: Ghost Hunting Day

  1. #1
    Community Team Το avatar του χρήστη BB_Nanuq
    Εγγραφή
    16-08-2016
    Μηνύματα
    91
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Ghost Hunting Day

    Dear settlers,

    Ten ghastly ghosts from the upcoming Halloween update have managed to break from their magical bonds! They’ve escaped their realm of torment and are seeking revenge for their imprisonment by infiltrating our forum. Their chilling presence has transformed the forums into a haunted place - we must reverse their curse!

    We're counting on your help to find them so we can banish the evil spirits back to the realm of Halloween, restoring harmony once again.


    RULES & REWARDS
    • Find the 10 ghost icons hidden in our forum posts.
    • Link below in the comments the 10 forum posts in which the ghosts are hidden.
    • The first 6 winners will receive 250 gems each.

    TIPS & TRICKS

    Happy ghost hunting,
    BB_Nanuq
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Nanuq : 30-09-16 στις 16:05
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Community Team Το avatar του χρήστη BB_Nanuq
    Εγγραφή
    16-08-2016
    Μηνύματα
    91
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hi Settlers,

    Thank you for your participation. I'm happy to see that there are people who would go through the task of searching the forums. Everyone (who actually looked for the ghost and found some) wins! Here are the names of the people who will be 250 gems richer! Congratulations everyone. The gems will be sent by tomorrow or the next day at the latest so please be patient!

    Here are the winners;
    kalabalikis
    Takis456
    Theiakos
    vagos

    Regards,
    BB_Nanuq
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  7. #7

    Εγγραφή
    15-03-2015
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    thank you BB_Nanuq

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.