Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: First Aid Day 2016

  1. #1
    Community Team Το avatar του χρήστη BB_Nanuq
    Εγγραφή
    16-08-2016
    Μηνύματα
    91
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    First Aid Day 2016

    Dear Settlers,

    There have been reports from your scouts that a hidden cache of Medipacks has been located on your home island. Your General has found the location of the main supply drop, but it seems that some bandits have tried to pilfer some for themselves!

    Luckily the arrival of your General have sent the bandits running with their tails between their legs, however, you’ll still need to find and collect the missing Medipacks they’ve dropped.

    Take a look at the map below (click to expand) and see how many Medipacks you can find:



    For your efforts, active Settlers will be receiving one free Medipack in-game; supplies are dwindling, and these can only go towards those who are active in the defense of their island.

    Happy hunting,
    BB_Nanuq
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    33
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    εγώ με μια πρόχειρη ματιά μέτρησα 31

  3. #3
    Community Team Το avatar του χρήστη BB_Nanuq
    Εγγραφή
    16-08-2016
    Μηνύματα
    91
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hello Settlers!

    Thank you for your efforts! 40 is the correct number!

    Regards,
    BB_Nanuq
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.