Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 4 από 4

Θέμα: [Feedback] "The Pathfinder" - Dev Diary

  1. #1
    Community Team Το avatar του χρήστη Old_BB_Amta
    Εγγραφή
    18-02-2014
    Μηνύματα
    52
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Feedback] "The Pathfinder" - Dev Diary

    Dear players,

    You are invited to submit your comments related to the latest dev diary here.
    What is your opinion on this new game version?



    Ahoy!
    BB_Amta
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    32
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    ότι και να πούμε χαμένα θα πάνε.
    Τζάμπα η χαρά που κάναμε όταν είδαμε κάτι καινούργιο στον test server
    Το να ενεργοποιηθεί με το επίπεδο 70 είναι ότι πιο χαζό θα μπορούσατε να κάνετε

    Για να πιάσει κάποιος παίχτης το επίπεδο 70 θα χρειαστεί τουλάχιστον 1 χρόνος με τις πιο αισιόδοξες προβλέψεις. Οπότε ποια η βιασύνη σας να το βάλετε από τώρα? Αφήστε το για την νέα χρονιά.

    Υ.Γ.
    Μακάρι να κάνω λάθος αλλά αυτό μου "μυρίζει" λίγο μήπως συνδυαστεί με νέα είδη προνομιακών χρόνων με μεγαλύτερα bonus για να γίνει πιο εφικτό και να καταναλώνουν οι παίχτες περισσότερα διαμάντια.

  3. #3

    Εγγραφή
    15-06-2013
    Μηνύματα
    4
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Αμα πάρεις σύνταξη στα 70 εχεις ελπιδες να φτασεις 70 επιπεδο εκτος και αν εχεις
    δίκιο για το Υ.Γ

  4. #4
    Community Team Το avatar του χρήστη Old_BB_Amta
    Εγγραφή
    18-02-2014
    Μηνύματα
    52
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hello folks,

    Thank you for your feedback.
    As some of you might know, the first iteration for the Pathfinder was set for level 74 on the test server. However, after reading the players' comments on the forums, the developers have decided to lower the level requirements (to level 70).
    As there is still "nothing interesting going on" until level 70, we have decided to work on more game content for high (below 70) and mid level players, based on your feedback!

    Cheers,
    BB_Amta
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.