Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Νησιά-αποικίες και πόροι που δίνουν

  1. #1

    Εγγραφή
    18-03-2013
    Μηνύματα
    28
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Νησιά-αποικίες και πόροι που δίνουν

    Καλησπέρα,
    Έστειλα 5 εξερευνητές για αναζήτηση κανονικών νησιών-αποκιών και αυτά που μου βρήκαν συνοψίζονται στις παρακάτω 2 εικόνες:





    Για τους εξερευνητές χάλασα σύνολο 500 χρυσό + τα λουκάνικα + τον χρόνο (που στον αντιστοιχο χρόνο ανάκαψης θα μπορούσαν να μου είχαν βρει αυγά) και όλες οι αποικίες που μου έφερε ήταν με άχρηστα υλικά. Δεν μου επέστρεψε ούτε μια αποικία με ένα υλικό από αυτά που υπάρχουν στα επιτεύγματα των αποικιών (γρανίτη, εξωτικό ξύλο, τιτάνιο, χρυσό). Ή αφαιρέστε αυτές τις αποικίες ή μειώστε το ποσοστό εμφάνισής τους. Με αυτά τα αποτελέσματα κανείς δεν θα συνεχίσει να παίζει το PVP.

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σου Takis456,

    Η εύρεση των νησιών-αποικιών από τους εξερευνητές είναι τυχαία, όπως ακριβώς συμβαίνει και με τις περιπέτειες ή τους θησαυρούς. Γι' αυτό και είναι πιθανό κάποιες φορές οι εξερευνητές σου να βρουν τα νησιά-αποικίες που περιλαμβάνουν πόρους οι οποίοι συμπεριλαμβάνονται στα επιτεύγματα και κάποιες φορές να βρουν νησιά-αποικίες με άλλους πόρους.

    Η πρόταση σου για ρύθμιση των πιθανοτήτων εύρεσης των νησιών-αποικιών ανάλογα με τους πόρους που διαθέτουν μεταφέρθηκε στην ομάδα των Developers.

    Σε ευχαριστώ για το χρόνο που αφιέρωσες να μας γράψεις τις δικές σου παρατηρήσεις και προτάσεις για το παιχνίδι.
    ΒΒ_Sehera

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.