Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 4 από 4

Θέμα: ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΥΛΙΚΩΝ

  1. #1

    Εγγραφή
    13-05-2014
    Μηνύματα
    6
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΥΛΙΚΩΝ

    Πραγματοποιησα εμπόριο με τον παίκτη PAPPOYS και συγκεκριμένα του έδωσα 1500 χρυσό και μου έδωσε 1500 εξωτικο ξυλο.
    Έλαβα το εξωτικό ξύλο και πραγματοποιησα μια αναζήτηση που μου ζητουσε για να παρω Πασχαλινα αυγα.
    Στη συνέχεια κοιτάζοντας στην επισκόπηση της οικονομίας τα υλικά μου διαπιστώνω πως το εξωτικό ξύλο είχε εξαφανιστεί.
    Δεν υπάρχει πουθενά έκανα κι ανανεωση της σελιδας...τιποτα καπνος το ξυλο!!!!
    Απο τη μερια του pappoys τον ρωταω αν εχει τον χρυσο εκεινος και μου λέει πως υπάρχει ο χρυσος......
    Δευτερη φορα μου την κάνει το παιχνιδιη πρωτη ηταν με μαρμαρο τα Χριστουγεννα ύστερα απο προγραμματισμενη αναβαθμιση αλλα πιστευα πως κατι ειχα κανει εγω λαθος και δεν εδωσα μεγαλη σημασια.
    Εστειλα στην τεχνικη υποστηρηξη email και περιμενω απαντηση.
    Ας το προσεξουν αυτο και οι διαχειριστες!Και να το διορθωσουν!
    Ευχαριστω!!

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σου,
    Σε παρακαλώ να στείλεις μήνυμα στη ομάδα υποστήριξης αν δεν το έχεις κάνει ήδη, για να ερευνήσει το ζήτημα που αναφέρεις.
    ΒΒ_Sehera

  3. #3

    Εγγραφή
    13-05-2014
    Μηνύματα
    6
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Λοιπόν έστειλα μήνυμα στην ομαδα υποστηρηξης και το τσέκαραν και ειδαν πως είχα δίκιο και μου το έστειλαν το εξωτικο ξυλο! Γι αυτο αν έχει συναντησει καποιος ανάλογο θέμα μη διστάσει να το αναφερει και θα του επιστραφουν τα χαμενα!!!

  4. #4
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Πολύ χαίρομαι που λύθηκε το πρόβλημα σου! Καλή συνέχεια στο παιχνίδι και για ότι χρειαστείς μπορείς να γράψεις στο forum και να στείλεις μήνυμα στην ομάδα υποστήριξης.
    ΒΒ_Sehera

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.