Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: [Τα δικά σας σχόλια] Καταγραφή Αλλαγών - 24/02/2015

  1. #1
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Τα δικά σας σχόλια] Καταγραφή Αλλαγών - 24/02/2015


    24 Φεβρουαρίου 2015


    Αγαπητοί Άποικοι,

    Διαβάστε τη Καταγραφή Αλλαγών που έχει προγραμματιστεί για τις 24/02/2015 και γράψτε μας τα δικά σας σχόλια και παρατηρήσεις εδώ!

    Ανυπομονούμε να ακούσουμε τη δική σας γνώμη!
    BB_Sehera

  2. #2

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    32
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Πανάκριβοι οι πυροδότες και οι ομάδες κατεδαφίσεως και ελευθερώνουν ελάχιστες θέσεις χτισίματος σχετικά με το κόστος τους.

    Δηλαδή αν για αυτούς πρέπει να καταναλώσουμε 18920 διαμάντια τότε τι θα πρέπει να περιμένουμε όταν (και αν ποτέ) μπουν τα νησάκια? Να στοιχίζουν 100 χιλιάδες διαμάντια το καθένα?

    Δεν έχω ούτε μια θέση χτισίματος ελεύθερη στο νησί, και στο αστέρι έχω άπειρα κτίρια, αλλά ούτε καν το σκέφτομαι να χαλάσω τόσα διαμάντια.

    Κάντε καμιά κίνηση που να δώσει νέο ενδιαφέρον στο παιχνίδι γιατί σε λίγο θα το παρατήσουν όλοι. Ξέρω ότι θέλετε να προωθήσετε το pvp (αυτός είναι και ο λόγος που στο νέο event ζητάει επιτεύγματα κι από εκεί) Και αν θέλετε την γνώμη μου οι περισσότεροι καταλήξαμε να παίζουμε settlers μόνο και μόνο γιατί βαρεθήκαμε τα άλλα παιχνίδια που είχαν pvp

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.