Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Τα ζα μου αργα (γι αλλη μια φορα)

  1. #1
    Το avatar του χρήστη vagos
    Εγγραφή
    28-03-2013
    Περιοχή
    Παντού και πουθενά
    Μηνύματα
    41
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Τα ζα μου αργα (γι αλλη μια φορα)

    Από αργά το απόγευμα του Σαββάτου πρέπει να έχω δει αυτό το μήνυμα πάνω από 10 φορές :




    Απασχολημένος σημαίνει οτι δουλεύει (!!!;;;;!!!) ..... άλλα μήπως τον έχετε με κάρβουνο ;; ..... ξέχασαν μήπως στην Γερμανία και στην Γαλλία να αφήσουν κάρβουνο για το Σαββατοκύριακο και ξέμεινε το μηχάνημα ;;; οεο .... άμα είναι να σας στείλουμε καμιά φορτωσιά και μεις μπας και δούμε προκοπή στο παιγνίδι .

    Και μην πείτε πάλι να καθαρίσουμε την cache και άλλου τέτοιου είδους χαζομάρες ... φροντίστε επιτέλους όταν προσφέρεται ένα προϊόν να είναι εντάξει και μην σπάτε τα νεύρα όσων ακόμα ασχολούνται με το παιγνίδι ....
    .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vagos : 08-02-15 στις 01:39

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σου Vagos,

    Λυπάμαι πολύ για τα προβλήματα που αντιμετώπισες το σαββατοκύριακο και για την αναστάτωση που προκλήθηκε.
    Οι τεχνικοί μας έλαβαν παρόμοιες αναφορές από όλες τις εκδόσεις του παιχνιδιού και προσπαθούν να επιδιορθώσουν τυχόν προβλήματα με τους server ώστε να μη επαναληφθούν τέτοιου είδους προβλήματα.

    BB_Sehera

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.