Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 24 από 24

Θέμα: [Στο επίκεντρο του Forum] Η δική σας ενότητα!

  1. #21
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    International Forum Spotlight

    Calippone: La Spada dei Settlers
    Dear Settlers,

    Once again, one of our dedicated players has gone above and beyond our expectations, putting his outstanding talents to work by crafting the Holy Grail of Settler insignias: our very own Mythical Settlers Sword. To see the original post, click here.




    Congratulations to Calippone for this incredible feat!



    Keep it up!

    The Settlers Online Community Team
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 22-11-17 στις 12:33 Αιτία: updated links
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #22
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    International Forum Spotlight

    International Forum Spotlight: Floating Islands

    The German player Fuerst_Vlad, a dedicated member of our Community, sure raised the bar for our Spotlight contest with his latest creation: The Floating Islands - a place of reverie where isles magically float above the rolling clouds and castles glow in blue light.




    German forum thread here
    View the full map: here

    Thank you for sharing this charming map with us and congratulations on winning our Spotlight event once again!

    Happy Settling!
    BB_Sious
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 22-11-17 στις 12:33 Αιτία: updated links
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  3. #23
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Forum Spotlight: Minael

    Forum Spotlight: Minael

    Look at this awesome creation. Not only did Minael create a building, but he also made "Settlers" eggs and.. guess what? A dragon egg!! Really cool!



    Happy Settling!
    BB_Sious
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 23-04-20 στις 15:50
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  4. #24
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Spotlight: DE - Menacer

    Menacer: Blue Watchtower and Oasis Residence

    Our Spotlights continue and today we would like to introduce you to the beautiful artwork of Menacer. With Anchor Stone Blocks he has recreated, among other things, a blue watchtower and an Oasis Residence.



    We look forward to receiving more submissions,
    BB_Sious
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 19-08-22 στις 16:31
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.