Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: Αδυναμία φόρτωσης του παιχνιδιού

  1. #1

    Εγγραφή
    09-07-2013
    Μηνύματα
    5
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Αδυναμία φόρτωσης του παιχνιδιού

    Γειά σας

    εδώ και 2-3 μέρες (μάλλον μετά την τελευταία νυχτερινή συντήρηση) ΔΕΝ μπορώ να μπω στο παιχνίδι από το Pc μου.

    Συνδέομαι κανονικά στην αρχική και μετά το ΠΑΙΞΕ ΤΩΡΑ, κολλάνε τα πάντα. Μερικές φορές μου βγάζει λευκή σελίδα κι άλλες το μήνυμα Τhe client was unable to load a data file. Delete your browser cache and try again ( http://prntscr.com/47x3g0 ). Αυτό μου το κάνει τόσο με τον Internet Explorer, όσο και με τον Google Chrome.

    Με τον Firefox, το μήνυμα που μου βγάζει από την αρχική σελίδα ήδη είναι : prntscr.com/47x6pf Ο FF δεν μου κάνει καν σύνδεση στην αρχική ......

    Εννοείται οτι έχω καθαρίσει άπειρες φορές την cache κι όχι μόνο, τόσο από τις επιλογές των Browsers, όσο και με προγράμματα όπως το CCleaner.
    Δυστυχώς το πρόβλημα παραμένει και μόνο με το ΤSO.

    Το παράξενο είναι οτι αυτό το πρόβλημα το έχω μόνο από το συγκεκριμμένο pc.
    Από άλλα μηχανήματα στον ίδιο ή άλλο χώρο, μπαίνω κανονικά.

    Μπορεί να βοηθήσει κάποιος με κάποια λύση ποιο εξειδικευμένη ; Εννοείται οτι έχω δοκιμάσει όλα από τα troubleshootings από google κλπ.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2

    Εγγραφή
    09-05-2014
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    kalhmera!!!to idio provlhma exw kai egw me sena....alla akoma den exw vgalei akrh....

  3. #3

    Εγγραφή
    09-07-2013
    Μηνύματα
    5
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    ippotamaki, αν βρεις λύση πες μου κι εμένα γιατί το πρόβλημα παραμένει και είναι πολύ εκνευριστικό να μην μπορώ να συνδεθώ με κανένα τρόπο κι απ' ότι βλέπω οι mod δεν βοηθάνε καθόλου .........

  4. #4

    Εγγραφή
    09-07-2013
    Μηνύματα
    5
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Μετά από δεκάδες προσπάθειες, με βάζει στο παιχνίδι αλλά μου βγάζει κάθε 50-60 δευτερόλεπτα αυτό το μήνυμα : http://prntscr.com/48niqv

    Όταν με πετάξει, μετά θέλει πάλι πάνω από 20-30 επαναλήψεις για να μπω .......

    Μπορεί να βοηθήσει κάποιος mod ????????????????????????

  5. #5

    Εγγραφή
    09-07-2013
    Μηνύματα
    5
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Αλληλούια !!

    Σήμερα συνδέθηκα αμέσως και χωρίς πρόβλημα. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι και να μην επανέλθει το status quo ante.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.