Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 4 από 4

Θέμα: αναβαθμιση adobe flash player

  1. #1

    Εγγραφή
    29-12-2013
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    αναβαθμιση adobe flash player

    Καλησπερα, ηθελα να ρωτησω σχετικα με την νεα αναβαθμιση του flash player.
    Μεχρι εχθες επαιζα μια χαρα το παιχνιδι χωρις προβλημα, αλλα απο σημερα δεν μπορω να μπω καν μεσα.
    Διαβαζω πως θα πρεπει να αναβαθμισω τον player, τι γινεται ομως στην περιπτωση που καποιος οπως εγω χρησιμοποιει linux ubuntu 12.04??
    Ελπιζω να το θεμα να το εχω αναρτησει στην σωστη ενοτητα.
    Ευχαριστω!

  2. #2
    Το avatar του χρήστη vagos
    Εγγραφή
    28-03-2013
    Περιοχή
    Παντού και πουθενά
    Μηνύματα
    41
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και γω το πρωϊ με Οpensuse.

    To απόγευμα παρ όλα αυτά χωρίς να έχω κάνει οτιδήποτε το παιγνίδι φόρτωσε και λειτουργεί κανονικά τόσο με τον Firefox όσο και με τον Chromium.

    Στο σύστημα υποστήριξης μου είπαν ότι θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το plugin pepper-flash για τον Chromium η τον Chrome που έχει ενσωματωμένο το ιδιο plugin.

    Το πως γίνετε τώρα να λειτουργεί ο Firefox ξαφνικά με το παιγνίδι είναι ένα μυστήριο .... ίσως είδαν οτι υπήρχαν σε πολύ κόσμο προβλήματα με αυτό το θέμα και μας ξαναγύρισαν πίσω στην προηγούμενη έκδοση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vagos : 20-01-14 στις 22:02

  3. #3
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σας,

    Η υπεύθυνη ομάδα της Blue Byte έχει ενημερωθεί για το ζήτημα και το εξετάζει.
    Οι χρήστες linux, εφόσον αντιμετωπίζουν προβλήματα, μπορούν να δοκιμάσουν να συνδεθούν στο παιχνίδι μέσω Chrome.
    (Περισσότερες Πληροφορίες: http://www.adobe.com/software/flash/about/)

    Αν φυσικά δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα, δεν χρειάζεται να κάνετε αλλαγή Browser.

    Σας παρακαλώ να με ενημερώσετε αν αντιμετωπίζετε προβλήματα στο παιχνίδι και μέσω Chrome.

    BB_Sehera
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  4. #4
    Το avatar του χρήστη vagos
    Εγγραφή
    28-03-2013
    Περιοχή
    Παντού και πουθενά
    Μηνύματα
    41
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Αυτή την στιγμή σε μένα τουλάχιστον 3 browser σε σύστημα με linux παίζουν κανονικά το παιγνίδι :

    Chrome , Chromium και Firefox ...... για κανέναν από τους τρεις δεν χρειάστηκε να κάνω οποιαδήποτε διόρθωση η παραμετροποίηση από την Δευτέρα το απόγευμα

    Πρόβλημα υπήρξε μόνο το πρωί της Δευτέρας που δεν ''έτρεχε'' το παιγνίδι σε Chromium και Firefox.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.