Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: Αρνητικός αριθμός ενεργών αποίκων

  1. #1

    Εγγραφή
    20-11-2013
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Αρνητικός αριθμός ενεργών αποίκων

    exw provlima stin apoikia mou. mou vgazei stous ergazomenous apoikous oti einai -40.
    parakalw eleggsteto mhn tixon mou exei kanei k alla provlimata k den to exw proseksi.
    euxaristw.

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σου,
    Οι τεχνικοί μας έχουν ενημερωθεί για το ζήτημα και προσπαθούν να το επιδιορθώσουν. Δεν γνωρίζω ακόμα ακριβή ημερομηνία επίλυσης του ζητήματος.
    Θα ενημερώσω με νέα απάντηση σε αυτή τη δημοσίευση μόλις έχω νεότερα. Ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση.
    BB_Sehera
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  3. #3
    Το avatar του χρήστη spartan
    Εγγραφή
    08-04-2013
    Μηνύματα
    9
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Αρνητικός αριθμός αποίκων

    Καλησπέρα σας χρόνια σας πολλά και καλή και δημιουργική χρονιά. Έχω παρατηρήσει ότι στα στοιχεία που αφορούν τον πληθυσμό του νησιού μου αναγράφονται τα εξής : α. Όριο πληθυσμού 6240/6240
    β. Άνεργοι άποικοι 186
    γ. Εργαζόμενοι άποικοι -127
    δ. Στρατιωτικές μονάδες 6181
    Παρακαλώ δείτε το και εξηγήστε μου γιατί το κάνει αυτό και που οφείλεται.
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  4. #4
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σας,

    Η ομάδα των τεχνικών μας προσπαθεί να επιλύσει το ζήτημα αλλά δεν έχουμε ακόμα ενημέρωση για την πιθανή ημερομηνία επίλυσης σχετικά με τον αρνητικό αριθμό άποικων. Οι παίκτες που αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα μπορούν να το αναφέρουν απαντώντας σε αυτή τη δημοσίευση. Θα σας ενημερώσουμε με νέα απάντηση για την εξέλιξη του ζητήματος.

    BB_Sehera
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  5. #5
    Το avatar του χρήστη Annaida
    Εγγραφή
    27-08-2013
    Περιοχή
    Ψυχή, καρδιά , μυαλό
    Μηνύματα
    8
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Καλημέρα , κι εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.