Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Κόλλησα στο επίπεδο 12...

  1. #1

    Εγγραφή
    21-03-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Κόλλησα στο επίπεδο 12...

    Χαίρετε, θα ήθελα να ρωτήσω, γιατί έχω σκαλώσει στο επίπεδο 12 και δεν μπορώ να προχωρήσω αν δεν αγοράσω διαμάντια; Ο πληθυσμός μου είναι 50/50, όλοι ενεργοί, δεν έχω οξιά και μάρμαρο για να αναβαθμίσω δημαρχείο ή αποθήκη, ενώ μέσω εμπορίου δεν βλέπω να «συγκινείται» κανείς και δεν μπορώ να προχωρήσω με κάποιο τρόπο. Επίσης, στο βιβλίο αναζητήσεων δεν μπορώ να ολοκληρώσω αποστολές διότι θέλει μεγαλύτερο επίπεδο απ' ότι είμαι. Ακόμα και την αναζήτηση νέους αποίκους που έχω σχεδόν ολοκληρώσει, δεν μπορώ να πάρω τους 10 άποικους διότι δεν έχω αναβαθμίσει την αποθήκη-δημαρχείο μου. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
    ........................Κατάφερα και προχώρησα 2 επίπεδα ακόμη, αλλά ενώ έχω κερδίσει την αμοιβή Νέων 10 Αποίκων, δεν μπορώ να τους βάλω στο δημαρχείο! Θέλει λέει η αποθήκη αναβάθμιση! Αναβάθμισα μία από τις αποθήκες μου, αλλά ο πληθυσμός δεν άλλαξε και δεν μπορώ να βάλω ακόμα αυτούς τους 10 που έχω κερδίσει. Τι γίνεται; Τι πρέπει να κάνω για να αυξήσω τον πληθυσμό στο επίπεδο που είμαι;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Costi : 22-03-13 στις 20:41

  2. #2

    Εγγραφή
    21-03-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Ok, βρήκα άκρη και ξεκόλησα!!! ευχαριστώ...

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.