Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 1 από 1

Θέμα: [Συχνές Ερωτήσεις] Εκδήλωση για το Halloween 2013

  1. #1
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Συχνές Ερωτήσεις] Εκδήλωση για το Halloween 2013

    Αγαπητοί Άποικοι,

    Λάβαμε ήδη αρκετές ερωτήσεις σχετικά με την εκδήλωση του Ηalloween και το Golem. παρακάτω θα βρείτε απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις των παικτών της κοινότητας του TSO.
    • Κάθε πότε θα εμφανίζεται το Golem στο νησί μου;
      Αφού νικήσετε το Golem , το επόμενο θα εμφανιστεί στο νησί σας μετά από 2 ημέρες. Μη ξεχνάτε ότι για όσο διάστημα είναι ενεργή η αναζήτηση για το Golem , το επόμενο Golem θα εμφανίζεται συχνότερα και όχι ανά δύο ημέρες.
    • Πως μπορώ να βρω κολοκύθες στο νησί μου;
      Κάθε φορά που ενεργοποιείται η αναζήτηση "Συλλέξτε τα όλα" και εμφανίζονται τα συλλεκτικά αντικείμενα στο νησί σας, υπάρχει πιθανότητα κάποια από αυτά να έχουν αντικατασταθεί από συλλεκτικές κολοκύθες. Θα πρέπει να θυμάστε όμως ότι δεν είναι σίγουρο ότι θα βρίσκετε κάθε φορά κολοκύθες ανάμεσα στα συλλεκτικά αντικείμενα.
    • Μπορώ να κερδίσω κολοκύθες από περιπέτειες;
      Ναι. Οι ακόλουθες περιπέτειες δίνουν κολοκύθες ως ανταμοιβή:
      Μαινόμενος Ταύρος, Η Άγρια Σούλα, μητρική Αγάπη, Μπαρούτι, Αιφνιδιαστική Επίθεση και η Φωλιά των Ληστών.
      Προσοχή! Είναι πιθανό να μη λαμβάνετε κολοκύθες ως ανταμοιβές κάθε φορά που ολοκληρώνετε τις παραπάνω περιπέτειες. Κάποιες φορές είναι πιθανό να λάβετε τις κλασσικές ανταμοιβές και όχι κολοκύθες.
    • Μπορώ να βοηθήσω τους φίλους μου να νικήσουν το Golem στο νησί τους;
      Ναι. Μπορείτε να βοηθήσετε τους φίλους σας να νικήσουν τα Golem στο νησί τους. Απλά παράγετε βοηθήματα για το Golem, επισκεφτείτε το νησί των φίλων σας και ενεργοποιήστε τα πάνω στα Golem.


    Η συγκεκριμένη δημοσίευση θα ενημερωθεί με περισσότερες απαντήσεις στα ερωτήματα σας εφόσον αυτό είναι απαραίτητο.

    Σας ευχόμαστε Καλό Εποικισμό!
    BB_Sehera
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sehera : 30-05-14 στις 14:47
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.