Κλειστό Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: Περιπέτεια - Χαμένο Κρανίο

  1. #1

    Εγγραφή
    12-08-2013
    Μηνύματα
    4
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Περιπέτεια - Χαμένο Κρανίο

    Έκανα την περιπέτεια χαμένο κρανίο.

    Όταν τελείωσα, μου έβγαλε μύνημα ότι η περιπέτεια τελείωσε και να επιστρέψω στο νησί μου.

    Επέστρεψα, αλλά xp και αντικείμενα δεν πήρα. Όμως μέτρησε η αναζήτηση με τίτλο "Χαμένο Κρανίο", όπως επίσης μέτρησε και η αναζήτηση "Διαφορετικές Περιπέτειες" (+1).

    Με λίγα λόγια έχασα 258 Νεοσύλλεκτους και χρόνο, αν υπολογίζουμε το πέρα δώθε που θέλει ο Στρατηγός.

    Τι μπορεί να γίνει για την περίπτωση μου. Θα πάρω πίσω Νεοσύλλεκτους και περιπέτεια; Θα πάρω XP και αντικείμενα; Θα πάρω τα βουνά;

    Ευχαριστώ.

  2. #2

    Εγγραφή
    24-03-2013
    Μηνύματα
    4
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    sehera δες και με τον tsak351 τι γινετε εχει κολησει το νησι του.
    Ο tsak351 εμεινε πολυ πισω οποτε καλα θα ηταν να παρει το νησι του με εναν δικο σου γενναιόδωρο ΤΡΟΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ στο θεμα υλες...!!!!!
    Δειτε αυτα τα δυο θεματα της συντεχνιας μας και περιμενουμε να μας ενημερωσετε

    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ-----300

  3. #3

    Εγγραφή
    12-08-2013
    Μηνύματα
    4
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Την επόμενη ημέρα που μπήκα στο παιχνίδι (σήμερα) πήρα τις ανταμοιβές της περιπέτειας.

    Ωστόσο ο Τσακ έχει ακόμα πρόβλημα...

  4. #4
    Το avatar του χρήστη tsak351
    Εγγραφή
    27-06-2013
    Μηνύματα
    11
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Καλημέρα!!!
    7η μέρα σήμερα. Μηπως θα επρεπε να έχουμε μια ενημέρωση που βρίσκετε το θέμα μου? Καταντάει εκνευριστικό. Για να διασκεδάσω είμαι εδώ.
    Κάποιος μοντερέιτορ να μου πει που βρισκόμαστε?

  5. #5

    Εγγραφή
    12-08-2013
    Μηνύματα
    4
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Κάνω 2η φορά την περιπέτεια χαμένο κρανίο, και μετά απο κάθε μάχη, αφού ολοκληρώσω την αναζήτηση, δεν μετράει η εμπειρία. Πχ παίρνω 600 εμπειρία, και παραμένω στα ίδια.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.