Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 6 από 6

Θέμα: Πως βαφτίσατε τους ειδικους σας;

  1. #1
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Πως βαφτίσατε τους ειδικους σας;

    Αγαπητοί Άποικοι,

    Εδώ και αρκετό καιρό, χάρη στο Σύστημα Επιστήμης έχουμε την ευκαιρία να δίνουμε ονόματα στους ειδικούς μας (Γεωλόγους, Εξερευνητές, Στρατηγούς) για να τους ξεχωρίζουμε ανάλογα με την ειδίκευση και την εκπαίδευση που τους δίνουμε χάρη στο Σύστημα Επιστήμης αλλά και για πλάκα!

    Πως μπορείτε να το κάνετε αυτό;
    1)Κάντε κλικ στο Μενού του Αστεριού για να βρείτε τους ειδικούς σας!
    2) Επιλέξτε έναν ειδικό (π.χ. τον εξερευνητή σας) και κάντε κλικ στο αντίστοιχο εικονίδιο.
    3)Κάντε κλικ στο γαλάζιο μολυβάκι πάνω δεξιά στο παράθυρο του ειδικού που επιλέξατε!
    4) Πληκτρολογήστε το όνομα της αρεσκείας σας στο κενό και στη συνέχεια κάντε κλικ στο πράσινο τικ.


    Πείτε μας σε αυτή την ενότητα πως ονομάσατε τους δικούς σας ειδικούς και γιατί!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sehera : 22-08-13 στις 18:33
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  2. #2

    Εγγραφή
    13-04-2013
    Μηνύματα
    6
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια χαρά!Σας παρουσιάζω τους πολύτιμους συνεργάτες μου: ο δραστήριος εξερευνητής κύριος Ψάξε Ψάξε κι ο δαιμόνιος συνάδελφός του κύριος Πούντο Πούντο αναλαμβάνουν την αναζήτηση περιπετειών και θησαυρών. Εύκολο να καταλάβει κανείς,γιατί ονομάστηκαν έτσι. Τα παιδιά στην ταβέρνα τους φωνάζουν για συντομία ΨΨ και ΠΠ. Να κι οι γεωλόγοι μου: ο κύριος Πέτρος Χαλκιάς με ειδικές σπουδές για τον εντοπισμό των αποδοτικότερων κοιτασμάτων πέτρας και χαλκού και ο Ισίδωρος Καρβούνης,που ανακαλύπτει τα καλύτερα σημεία για εξόρυξη σιδήρου και κάρβουνου. Θα ήθελα και μια γυναίκα γεωλόγο,την οποία να βαφτίσω Χρύσα Μαρμαρινού. Δυστυχώς όμως το παιχνίδι δεν προβλέπει γυναικείους χαρακτήρες. Οι στρατηγοί μου είναι ντροπαλοί και δε συστήνονται. Μπορώ μόνο να σας πω ότι έχουν ονόματα φίλων-συμπαικτών, οι οποίοι με βοήθησαν με τις συμβουλές τους να αντιμετωπίσω τους ληστές.

  3. #3
    Το avatar του χρήστη celenbor
    Εγγραφή
    22-04-2013
    Περιοχή
    Beleriad
    Μηνύματα
    52
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Καλά εντάξει, από Γεωλόγους έχω τους : Χαλκιαδάκη,Σιδέρη,Πετράκη και Μαρμαρόσκονη και από
    Στρατηγούς έχω τον BalSagoth(N),Celenbor(C),DagothUr(V),Therion(N) και RunningWild(N))

  4. #4

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Μηνύματα
    16
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Εγώ έβγαλα τους στρατηγούς μου Βελισσάριο, Ναρσή, Αλέξανδρο και Κωνσταντίνο ... Πάντως τον έναν εξερευνητή τον λένε Κοσμά ινδικοπλεύστη...

  5. #5
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σας,

    Θα θέλαμε να μοιραστείτε μαζί μας τη δική σας έμπνευση για το πως ονομάσατε τους ειδικούς σας!
    Ανυπομονούμε να δούμε περισσότερα πρωτότυπα ονόματα που έχετε χρησιμοποιήσει για να ξεχωρίζετε τους δικούς γεωλόγους, εξερευνητές ή στρατηγούς!

    Σας ευχόμαστε καλό εποικισμό!
    ΒΒ_Sehera
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  6. #6

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    32
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Τον στρατηγό χάρο τον ονόμασα Μητσοτάκη, και τον major Φασούλα.

    Όσο για τα ονόματα των Βετεράνων και κυρίως των master, καλύτερα να μην τα γράψω γιατί θα πέσει ban.

    Πάντως και οι 2 master είναι της οικογένειας των Λη. Το πρώτο συνθετικό δεν το γράφω

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.