Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Πως μπορώ να ξεκινήσω τον λογαριασμό μου από την αρχή;

  1. #1

    Εγγραφή
    10-08-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Πως μπορώ να ξεκινήσω τον λογαριασμό μου από την αρχή;

    Καταπιάστηκα στην αρχή για αστείο και κόλλησα. Ήμουν και είμαι φανατικό στο παιχνίδι The Settlers από το 1ο έως και το 6ο και να σκεφτήτε ότι το 6ο ακόμη το παίζω. Το 7ο δεν μου άρεσε καθόλου. Τέλος πάντων συγχαρητήρια στους κατασκευαστές για την προσεγμένη και εθιστική δουλεία που κάνανε. Παίζοντας λοιπόν το online ανακαλύπτω πράγματα που θα΄έπρεπε να προσέξω και σκεφτόμουν να ξαναρχίσω ένα νέο παιχνίδι από την αρχή για να ακολουθήσω πιο αυστηρούς κανόνες. Δεν βρίσκω όμως πως μπορώ να ξαναξεκινήσω. Ξέρει κανείς;

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σου,
    Επικοινώνησε με την ομάδα υποστήριξης στέλνοντας ένα αίτημα. Η ομάδα υποστήριξης θα σε βοηθήσει να διαγράψεις τον λογαριασμό σου και να ξεκινήσεις από την αρχή.Για να στείλεις αίτημα στην ομάδα υποστήριξης κάνε κλικ εδώ, γράψε το αίτημα στη φόρμα επικοινωνίας και κάνε κλικ στο κουμπί "Αποστολή".
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sehera : 21-03-14 στις 14:04
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.