Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: Δέντρο δεξιοτήτων γεωλόγου

  1. #1

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Μηνύματα
    38
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Δέντρο δεξιοτήτων γεωλόγου

    μέχρι στιγμής είμαι στους 9/31 βαθμούς και εκτός των δυνατοτήτων για εύρεση μεγαλύτερου αποθέματος χαλκού και γρηγορότερης εξόρυξης χαλκού, τα υπόλοιπα δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.
    το να βρει συγχρόνως 2 αποθέματα μαρμάρου ή 8% πιθανότητα να μου δώσει 10 σανίδες όταν ψάχνει για πέτρα, πήγαν τζάμπα τα χειρόγραφα.
    θα προχωρήσω λίγο ακόμα με τον γεωλόγο και βλέπουμε

  2. #2

    Εγγραφή
    18-03-2013
    Μηνύματα
    28
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Το βλέπεις πολύ βραχυπρόθεσμα για αυτό. Αν μετά από 2 χρόνια κάνεις μια ανασκόπηση θα δεις ότι σε συνέφεραν. Αν σκέφτεσαι πχ να παίξεις μόνο 6 μήνες, τότε ναι αυτές οι αναβαθμίσεις θα σε καθυστερήσουν στην ανάπτυξη.

  3. #3

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Μηνύματα
    38
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    σε συμφέρουν όταν είσαι καινούργιος στο παιχνίδι και έχεις ανάγκη τις 10 σανίδες και τα 2ο λατομείο μαρμάρου.
    εγώ πχ μόλις καταστραφεί ένα κοίτασμα μαρμάρου ψάχνω αμέσως καινούργιο. δεν έχω την πολυτέλεια να περιμένω να εξαντληθούν δύο για να κάνει ο γεωλόγος μία αναζήτηση...

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.