Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 7 από 7

Θέμα: Γραφείο εμπορίου

  1. #1

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Μηνύματα
    38
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Γραφείο εμπορίου

    Μετά την τελευταία συντήρηση που έγινε, όταν ανοίγει το παράθυρο του εμπορίου αλλά και στις ανανεώσεις η επιλογή "Προσφορές που δεν μπορώ να πληρώσω" είναι πάντοτε προεπιλεγμένη και είναι σπαστικό γιατί σε κάθε ανανέωση πρέπει να το βγάζω. Παλιότερα επέλεγες από μόνος σου αν θέλεις να δεις και αυτές τις προσφορές και ήταν πιο βολικό.

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σου,
    Η ομάδα των τεχνικών μας έχει ενημερωθεί για το ζήτημα και προσπαθεί να το επιδιορθώσει. Δυστυχώς ακόμα δεν έχουμε ακριβή ημερομηνία επιδιόρθωσης του προβλήματος. Θα σας ενημερώσω όταν έχω νεότερα. Σας ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση.
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  3. #3

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Μηνύματα
    38
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Θα πρότεινα στο εμπόριο να εμφανίζεται το επίπεδο των παιχτών που βάζουν προσφορές.
    Θα βοηθούσε σε μερικές προσφορές να καταλαβαίνουμε αν η προσφορά μπήκε από άγνοια ή σκοπιμότητα.

  4. #4

    Εγγραφή
    05-05-2013
    Μηνύματα
    19
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου! Συμφωνώ!

  5. #5

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Μηνύματα
    38
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Ευχαριστώ για την διόρθωση στο παράθυρο του εμπορίου

  6. #6

    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    11
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Εγώ αυτό που προτείνω είναι να δημιουργηθεί ένα ιστορικό για τις συναλλαγές στο εμπόριο μετάξι των παικτών (αυτές τις συναλλαγές που στέλνει ένας παίκτης σε έναν άλλο σε προσωπικό μήνυμα)

  7. #7

    Εγγραφή
    28-01-2014
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γραφω στο πεδιο αναζητησης πχ εργαλεια και δεν εμφανιζεται τιποτα. Ειμαι στο επιπεδο 12 και μολις εχω κτισει το Γραφειο Εμποριου. Βγαινει το εξης μηνυμα"Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή προσφορές που να περιλαμβάνουν τον όρο αναζήτησής σας. Παρακαλούμε κάντε άλλη αναζήτηση ή ξαναδοκιμάστε."

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.