Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: [Feedback] Easter 2022 Event

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Feedback] Easter 2022 Event

    Dear settlers,

    You are invited to post your feedback on the Easter 2022 Event. Feel free to leave them in this thread!


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Dear players,

    We are aware that the Easter quest, "We need friends", cannot be completed. Because of this, we suggest that you play the quest chain up until the point where the issue occurs and you cannot progress (since there are rewards to obtain up to that point), then abandon the quest chain. The eggs lost from the proceeding quests will be compensated soon.

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  3. #3

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    32
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Μετά την "εμφάνιση" του Unity το σημαντικότερο πρόβλημα με αυτού του τύπου τα event που στηρίζονται κατά μεγάλο μέρος στους εξερευνητές είναι ότι παρουσιάζουν απίστευτη δυσκολία στο να τους στείλεις, οπότε από ένα σημείο και πέρα καταντά εκνευριστικό.
    Άλλο ένα σημαντικό ζήτημα που θα πρέπει να διορθωθεί είναι το πρόβλημα με τους στρατηγούς στις περιπέτειες που αλλάζουν θέσεις αν δεν το προσέξεις χάνεις στρατεύματα ή δεν καταστρέφονται καν τα στρατόπεδα που είχες επιτεθεί και οι ΒΕ που τελικά παίρνεις από την περιπέτεια είναι λιγότεροι των αναμενόμενων
    Όσο για την αγορά του event αυτό που έχω δει είναι ότι βάζετε συνεχώς επί το πλείστον "άχρηστα" πράγματα (κυρίως με τα πακέτα)
    Τέλος θα πρέπει να δείτε λίγο την ισορροπία μεταξύ παλιών και νέων παιχτών. Αφού οι παλιοί παίχτες συνήθως παίρνουν ότι τους είναι χρήσιμο ενώ οι νέοι δεν μπορούν να πάρουν ούτε τα απολύτως απαραίτητα. Μια λύση ίσως θα ήταν οι τιμές στις αγορές των event να είναι ανάλογες με το επίπεδο του παίχτη.
    Αυτά προς το παρόν από εμένα.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.