Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Προβλημα με το Νησι μου!

  1. #1

    Εγγραφή
    09-10-2020
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Thumbs down Προβλημα με το Νησι μου!

    Καλησπερα εχω καθαρισει δυο ζωνες στο νησι μου με τα στρατοπεδα αλλα δεν μου εχει ερθει στο αστερι μου οι 10 θεσεις που δινει το παιχνιδι και τα νομισματα που δινει καθε φορα...Επισης δεν βλεπω τα εισερχομενα μυνηματα στον λογαριασμο μου φαινεται αδειο και οτι δεν υπαρχουν...Ρε παιδια φιαχτε το επιτελους....

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Binderpler Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα εχω καθαρισει δυο ζωνες στο νησι μου με τα στρατοπεδα αλλα δεν μου εχει ερθει στο αστερι μου οι 10 θεσεις που δινει το παιχνιδι και τα νομισματα που δινει καθε φορα...Επισης δεν βλεπω τα εισερχομενα μυνηματα στον λογαριασμο μου φαινεται αδειο και οτι δεν υπαρχουν...Ρε παιδια φιαχτε το επιτελους....
    Hello Binderpler,

    In some cases, this is just a visual glitch and you have actually received the rewards. Please contact our support team so we can further look into your account.

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.