Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: Διπλοί Λογαριασμοί

  1. #1

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Διπλοί Λογαριασμοί

    Οι υπεύθυνοι σκοπεύετε να κάνετε κάτι με τους διπλούς-τριπλούς λογαριασμούς? Γιατί αν δεν σας ενδιαφέρει το ζήτημα να το ξέρουμε και εμείς οι υπόλοιποι, που είμαστε "κορόιδα" και παίζουμε με ένα λογαριασμό και βάζουμε τα ωραία μας ευρωπουλάκια για να πετύχουμε μια καλύτερη παικτική εμπειρία. Είναι πανεύκολο να εντοπιστούν αυτοί οι λογαριασμοί και ελπίζω πως σύντομα θα αποδείξετε με τις ενέργειές σας οτι σέβεστε και ενδιαφέρεστε για το υγιές κομμάτι της Ελληνικής κοινότητας του παιχνιδιού.

    Ευχαριστώ

  2. #2
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Καλησπέρα,
    Η πολιτική της εταιρείας είναι ότι οι διαχείριση δεν θα έπρεπε και δεν επιτρέπεται να επεμβαίνει στους λογαριασμούς των παικτών εφόσον δεν έχει γίνει αναφορά παραβίασης των κανόνων. Οπότε σε αυτό το κομμάτι θα πρέπει να βοηθήσουν οι παίκτες. Με ένα απλό αίτημα στην ομάδα υποστήριξης μπορείτε να αναφέρετε ότι ο/ οι συγκεκριμένες παίκτες έχουν διπλούς/τριπλούς λογαριασμούς και τότε το ζήτημα θα ερευνηθεί άμεσα και θα ληφθούν τα κατάλληλα μέτρα εναντίον όσων έχουν παραβεί τους κανόνες! Ελπίζω να σας βοήθησα!
    Καλή Συνέχεια!
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  3. #3

    Εγγραφή
    24-03-2013
    Μηνύματα
    4
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    ωραια δηλαδη κακως δεν κανουμε κιεμεις! κατα την γνωμη μου θα ηταν σωστο να ελενχωνται ολοι οι λογαριασμοι γιατι ειναι αδικο για τους αλλους.δηλαδη εγω βαζω καποια χρηματα στο παιχνιδι...<εφοσον εχετε την ενδειξη διαμαντια και θελω> και οι αλλοι τα παιρνουν ετοιμα απο τους λογαριασμους. πως θα φαινοταν στην εταιρια αν ανοιγα 25 λογαριασμους και εστελνα τα διαμαντια στον δικο μου? η πως θα φαινοταν εαν εστελνα τα χρυσα νομισματα και εκανα αναβαθμισεις free? που τις πρωτες μερες παιχνιδιου κακα τα ψεματα περναν πολλα νομισματα απο τον καθε λογαριασμο. θελει κοιταγμα ολο αυτο και επειδη εγω δεν εχω σκοπο να κανω τον ρουφιανο σας θα σας παρακαλουσα να το κοιταξετε. ευχαριστω

  4. #4
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σας,
    Καταλαβαίνω την ένσταση σας και θα προσπαθήσω να βοηθήσω. Σύντομα θα έχουμε και moderators (συντονιστές) οπότε και περισσότερα αποτελέσματα σε αυτό το θέμα.
    Οι πολλαπλοί λογαριασμοί απαγορεύονται στο παιχνίδι και αργά ή γρήγορα, οι παίκτες που διατηρούν περισσότερους από έναν λογαριασμό θα τιμωρηθούν με απαγόρευση πρόσβασης στο παιχνίδι. Φυσικά αν κάποιος παίκτης έχει κάποια υποψία μπορεί να στείλει ένα αίτημα στην Ομάδα Υποστήριξης και να αναφέρει τον παίκτη που θεωρεί ότι έχει πολλαπλούς λογαριασμούς.
    Εάν κάποιοι παίκτες χρησιμοποιούν κοινό υπολογιστή για να συνδεθούν σε δύο ή περισσότερους λογαριασμούς απλά θα πρέπει να στείλουν ένα αίτημα στην Ομάδα Υποστήριξης και να αναφέρουν το γεγονός.
    Καλή συνέχεια!
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  5. #5
    Το avatar του χρήστη Talos
    Εγγραφή
    16-12-2012
    Μηνύματα
    15
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BB_Sehera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας,
    Καταλαβαίνω την ένσταση σας και θα προσπαθήσω να βοηθήσω. Σύντομα θα έχουμε και moderators (συντονιστές) οπότε και περισσότερα αποτελέσματα σε αυτό το θέμα.
    Οι πολλαπλοί λογαριασμοί απαγορεύονται στο παιχνίδι και αργά ή γρήγορα, οι παίκτες που διατηρούν περισσότερους από έναν λογαριασμό θα τιμωρηθούν με απαγόρευση πρόσβασης στο παιχνίδι. Φυσικά αν κάποιος παίκτης έχει κάποια υποψία μπορεί να στείλει ένα αίτημα στην Ομάδα Υποστήριξης και να αναφέρει τον παίκτη που θεωρεί ότι έχει πολλαπλούς λογαριασμούς.
    Εάν κάποιοι παίκτες χρησιμοποιούν κοινό υπολογιστή για να συνδεθούν σε δύο ή περισσότερους λογαριασμούς απλά θα πρέπει να στείλουν ένα αίτημα στην Ομάδα Υποστήριξης και να αναφέρουν το γεγονός.
    Καλή συνέχεια!
    σύντομα θα εχουμε mod?
    έχουν πέραση 3 μήνες απο το επίσημο άνοιγμα του παιχνιδιού και πολύ ήμαστε εδώ πολύ νωρίτερα!
    αλα τα διαμάντια τα ψωνίζουμε κανονικά!

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.