Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: [Feedback] Change log 21.01.2020

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Feedback] Change log 21.01.2020

    Dear settlers,

    Thank you for taking the time to read Change log 21.01.2020.

    We would love to know your feedback. Feel free to leave them in this thread.


    Happy commenting!
    BB_Sious
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 14-01-20 στις 16:53
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    32
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Καλησπέρα
    Το πρώτο πακέτο (κατά την γνώμη μου πάντα) είναι πάρα πολύ καλό, με ελάχιστες εξαιρέσεις. π.χ. το αστείρευτο ορυχείο χρυσού στο παιχνίδι είναι λίγο ψιλό-άχρηστο πλέον αφού οι εξερευνητές φέρνουν μεγάλες ποσότητες από μπάρες χρυσού όποτε οι ανάγκες μας σε μετάλλευμα χρυσού είναι πλέον μηδενικές. Αν θα περιείχε αστείρευτο ορυχείο σιδήρου πιστεύω θα ήταν πολύ καλύτερα.
    Όσο για το δεύτερο πακέτο η επιλογή του vargus δεν είναι και τόσο καλή, γιατί ή χρήση του στις περιπέτειες έχει πλέον περιοριστεί και δεν δελεάζει τους παίχτες να το αγοράσουν. Αυτό το πακέτο πιστεύω θα το αγοράσουν μόνο όσοι είχαν στα σχέδιά τους να αγοράσουν αστείρευτο ορυχείο σιδήρου οπότε τα υπόλοιπα θα είναι απλά ένα bonus για αυτούς. Αν όμως είχατε επιλέξει να βάλετε στην θέση του vargus τον boris νομίζω το πακέτο θα γινόταν ανάρπαστο.

    Τέλος μια άλλη πρόταση σχετικά με τους εξερευνητές. Πλέον έχουμε 50+ και απαιτούνται άπειρα κλικ για να τους στείλουμε σε αναζητήσεις, οπότε καταντά πολύ κουραστικό. Μήπως θα μπορούσατε να εισάγετε έναν τρόπο για να μπορούμε να στείλουμε σε αναζήτηση πολλούς εξερευνητές ταυτόχρονα? Δηλαδή κάτι αντίστοιχο με την αποστολή στρατηγών σε περιπέτεια?

    Ελπίζω να υπάρχει κάποιος που θα διαβάσει αυτά που γράφω

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.