Κλειστό Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: δεν μπορώ να συνδεθώ

  1. #1

    Εγγραφή
    11-11-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    δεν μπορώ να συνδεθώ

    Δεν παίζω γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ αν ποτέ τα καταφέρω θέλει μισή ώρα για να γίνει η σύνδεση ( και να φανταστείς ότι έχω 24αρα σύνδεση)
    Έχετε αποτύχει τελείως

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hello leons,

    Our team is still investigating the root cause of this issue. Please stay tuned for updates.

    If you have not done so, you can try the guides in the following link, it has improved the game's loading time for some players:

    https://forum.thesettlersonline.gr/threads/1478

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  3. #3
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hello leons,

    We have fixed the recent connection issues. You should now be able to log in to the game.

    If you're still unable to access the game, please contact our Support Team for further assistance.

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.