Δεν παίζω γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ αν ποτέ τα καταφέρω θέλει μισή ώρα για να γίνει η σύνδεση ( και να φανταστείς ότι έχω 24αρα σύνδεση)
Έχετε αποτύχει τελείως
Δεν παίζω γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ αν ποτέ τα καταφέρω θέλει μισή ώρα για να γίνει η σύνδεση ( και να φανταστείς ότι έχω 24αρα σύνδεση)
Έχετε αποτύχει τελείως
Hello leons,
Our team is still investigating the root cause of this issue. Please stay tuned for updates.
If you have not done so, you can try the guides in the following link, it has improved the game's loading time for some players:
https://forum.thesettlersonline.gr/threads/1478
Regards,
BB_Sious
Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.
Hello leons,
We have fixed the recent connection issues. You should now be able to log in to the game.
If you're still unable to access the game, please contact our Support Team for further assistance.
Regards,
BB_Sious
Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.