Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 8 από 8

Θέμα: Επιθέσεις μεταξύ παιχτών

  1. #1

    Εγγραφή
    20-05-2013
    Μηνύματα
    5
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Επιθέσεις μεταξύ παιχτών

    Μπορείτε αν είναι εφικτό να εφαρμόσετε τις επιθέσεις μεταξύ παιχτών. Το παιχνίδι θα γίνει πιο ενδιαφέρον αφού θα μπορούμε να κερδίζουμε πόρους από άλλους παίχτες όπως και αυτοί θα κερδίζουν από εμάς.

  2. #2

    Εγγραφή
    18-05-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Συγνώμη αλλά διαφωνω με αυτή την αλλαγή, επειδή έχω μια εμπειρία με άλλα browser games τέτοιου είδους πιστεύω ότι κάτι τέτοιο είναι ανούσιο γιατί θα χαθεί η χαρά της δημιουργίας του settlement. Αν θέλεις pvp παίξε φυλετικες, τι να το κάνω να μαζεύω πόρους για αναβαθμίσεις και να έχω έναν να με φαρμάρει επειδή είναι μεγαλήτερο level ή έχει φίλους που τον βοηθάνε.
    Με τέτοια προσθήκη θα σταματούσα το game αμέσως , δεν έχω όρεξη ούτε να ξενυχτάω ούτε να αγωνιώ για το αν θα μου επιτεθούν ή όχι.

  3. #3

    Εγγραφή
    07-08-2013
    Μηνύματα
    7
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Συμφωνω απολυτα με τον φιλο anty16.

    Μετα απο 2 χρονια Ikariam - Φυλετικες, 4 χρονια Grepolis κ 2 χρονια Force of empires, αποφασισα να χαλαρωσω λιγο κ γι'αυτο τον λογο ξεκινησα εχθες εδω. Αν γινει αυτο που λεει ο φιλος Paokftw θα τα παρατησω κ εδω.

  4. #4

    Εγγραφή
    09-06-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Συμφωνω και εγω με τους προλαλησαντες φτανει με τις λεηλασιες πια!!!!

  5. #5

    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    11
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Εγώ προτείνω να βάλατε μάχες μεταξύ παικτών αλλά να πρέπει να συμφωνούν και οι δυο παίκτες σαν αρένα να πολεμάνε μεταξύ τους σε κάποιο ουδέτερο νησί και όποιος κερδίζει να παίρνει λάφυρα είτε από το παίκτη αφού ο ίδιος θα έχει επιλέξει να παλέψει είτε από το ίδιο το παιχνίδι

  6. #6

    Εγγραφή
    10-10-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Θα μπορούσε να υπάρχει περιπέτεια που να ανταγωνιζεσαι κάποιον άλλο παίκτη και ο νικητής θα πέρνει τους πόρους που δίνει η περιεπέτεια. Είτε να επιτίθετε ο ένας στον άλλο, είτε να προσπαθούν ποιός θα εκπληρώσει πρώτος ένα συγκεκρημένο στόχο ή σκοπό! Πχ μια πολοιορκία για το ποιός θα καταλάβει πρώτος ένα φρούριο σε ένα νησί!

  7. #7
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γεια σας,

    Οι προτάσεις σας μεταφέρθηκαν στην Ομάδα Ανάπτυξης του παιχνιδιού!
    Σας ευχαριστουμε για το ενδιαφέρον σας!

    Σας ευχόμαστε Καλή διασκέδαση στο παιχνίδι!
    BB_Sehera
    Τα μηνύματα μου έχουν απενεργοποιηθεί. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε με την BB_Lyedra στα αγγλικά ή επικοινωνήστε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά.

  8. #8
    Το avatar του χρήστη garea
    Εγγραφή
    29-03-2015
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    αντι για επιθεση σε παικτη θα μπορουσε να υπαρχουν νησια με διαφερετικα επιπεδα, ανεξαρτητα, ελεγχομενα απο το σερβερ μονο για υπερασπιση και να μην κανουν επιθεσεις. να εχουν πορους για να εχει ενδιαφερον . και οποιος θελει ας δοκιμασει τη τυχη του



    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Nanuq : 30-09-16 στις 16:07

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.