Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: How important are the event achievements for you (taking aside connected rewards)?

Ψήφισαν
20. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Both general and event related achievements are very important to me

    7 35,00%
  • I like the event achievements. I can see what I've done over the years that way

    11 55,00%
  • I don't really take notice of the achievements, but I like the rewards during event times

    5 25,00%
  • The achievement system helps me reach success in an event. I don't want to miss them

    10 50,00%
  • I have never cared for achievements, never will I care for them

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Survey: Achievements System

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Survey: Achievements System

    

    Dear Settlers,

    Today we'd like to invite you to take part in a survey regarding the Achievements System in the game. Tell us what you think about it by choosing one or more options in the poll above.

    • Run-time: Aug 3rd - Aug 10th 2018


    Your time in providing us with your participation in the poll and opinions is very much appreciated.

    Happy Settling,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Dear Settlers,

    From the looks of it, more players in this server consider event achievements important. We will take this into consideration.

    Again, thank you for taking the time to participate in this poll.

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.