Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: What's your impression on the Summer Event 2018?

Ψήφισαν
8. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • I am pleased with the football drops from adventures and explorers

    0 0%
  • I like the Snack Stand and I find it useful

    3 37,50%
  • I think the Stone-Cold Geologist is useful

    8 100,00%
  • I think the achievements were easy to complete

    5 62,50%
  • Overall, I am satisfied with the Summer Event

    4 50,00%
  • I am not pleased with the football drops from adventures and explorers

    8 100,00%
  • I don't like the Snack Stand and I don't find it useful

    3 37,50%
  • I think the Stone-Cold Geologist is not useful

    0 0%
  • I think the achievements were difficult to complete

    1 12,50%
  • Overall, I am not satisfied with the Summer Event

    3 37,50%
Multiple Choice Poll.
Κλειστό Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: [Feedback] Dev Diary: Summer Event 2018

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Feedback] Dev Diary: Summer Event 2018

    Dear Settlers,

    Now that you've read [Dev Diary] Summer Event 2018, we would love to hear your thoughts on this.
    Please feel free to leave your feedback in this thread.

    Thanks for Commenting!
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    
    Dear settlers,

    We're always looking for ways to improve our annual events and your feedback is often a great source of inspiration for us; take part in the poll and let us know what you feel towards the Summer Event.

    If you think the questions above did not cover a specific topic, feel free to post a comment below and we will make sure to take a look at it!

    We appreciate every piece of constructive criticism that is provided along with you taking time to participate.


    Thank you,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  3. #3

    Εγγραφή
    28-05-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Γενικά το καλοκαιρινό event είναι από τα πιο αγαπημένα μου, αν και προσωπικά δεν είμαι φίλος του ποδοσφαίρου! Κατέθεσα την άποψή μου πάνω αλλά θα ήθελα να αναφερθώ σε κάποια σημεία που μου έμειναν:

    α) Η απόκτηση πόρων είναι λιγάκι ανισομερής (αναφέρομαι στα συλλεκτικά κατά κύρια βάση και κατά δεύτερον στις μπάλες). Ενώ κάποια από αυτά έφτασαν να μαζευτούν χιλιάδες χωρίς να μπορούν να αξιοποιηθούν, άλλα έφτασαν με το ζόρι. Καταλαβαίνω την ιδέα πίσω από την ανισότητα, αλλά είναι λιγάκι υπερβολική. Επίσης, εάν ο σκοπός είναι να εμπορεύονται οι παίκτες τα πλεονάσματά τους, φροντίστε αυτά τα πλεονάζοντα να είναι διαφορετικά κάπως στον καθένα.
    β) Το μεγαλύτερο μέρος από μπάλες το πήρα από εξερευνητές και αναζητήσεις και όχι από περιπέτειες όπως θα περίμενα. Έκανα 4-5 Προδότες την ημέρα τις περισσότερες μέρες που είναι από τις πιο γρήγορες περιπέτειες και πάλι ένιωσα ότι χάνω το χρόνο μου.
    γ) Ο ρυθμός απόκτησης μπαλών ήταν αρκετά μικρότερος από αυτό που είχαμε σε άλλα event. Ενώ στα προηγούμενα είχαμε περίσσευμα το οποίο το δίναμε στο εμπόριο σε όσους δεν ζουν πίσω από την οθόνη τους, σε αυτό το event με το ζόρι μάζεψα τις μισές από τις επιθυμητές μπάλες με την ίδια γενικά προσπάθεια.

    Σε γενικές γραμμές ήταν αρκετά επιτυχημένη η εκδήλωση και μακάρι να την είχαμε κάθε καλοκαίρι!

  4. #4
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Hi Ailour,

    Thank you for your feedback. This will be passed on to our dev team to help us improve this event.

    Kind regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  5. #5
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Dear Settlers,

    With the end of Summer Event, I am also closing the poll and this thread. Thank you for providing your feedback. Rest assured that they will be forwarded to our development team for review.

    Happy Settling!
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.