Κλειστό Θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Say Something Nice Day

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Say Something Nice Day

    Dear Settlers,

    Today is Say Something Nice Day! "The Settlers Online" is all about community: from growing your own prosperous island of inhabitants, to the fellow players who visit your lands to say 'hello'. It's important to be kind to those who we share this with; inside and outside the game - that's why we want to celebrate this day by showing our appreciation to you guys in one of the simplest ways possible:


    • Share something nice that happened to you in "The Settlers Online"
    • Your friendly Community Manager and/or Game Master will respond with a compliment*
    *One compliment per person - we need to be fair when spreading the love

    As usual, all posts must adhere to our PEGI-7 guidelines; while having fun keeps the community spirits up, let's keep it tasteful. :P


    Happy settling,
    BB_Sious


    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Dear Settlers,

    This event has ended. However, any day is always a good day to say something nice to anyone. Keep spreading the love!

    Happy settling,
    BB_Sious
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 04-06-18 στις 13:46 Αιτία: typo
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Κλειστό Θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.