Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: Μονιμα ορυχεια.

  1. #1
    Το avatar του χρήστη spartan
    Εγγραφή
    08-04-2013
    Μηνύματα
    9
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Μονιμα ορυχεια.

    Παρακαλώ πολύ όπως εξετάσετε το ενδεχόμενο να αλλάξει ο τρόπος κατασκευής των ορυχείων και να γίνουν μόνιμα. Αφού εντοπιστούν οι θέσεις τους από τους παίκτες , θέσεις βέβαια που θα δίνονται από το παιχνίδι, να κατασκευαζονται και να μένουν μόνιμα. Θα δίνουν τόσες ύλες όσες χρειάζονται για να κυλά με την δυσκολία που χρειάζεται το παιχνίδι. Θα αυξάνονται μόνο με αναβαθμίσεις τους που φυσικά θα έχουν και το ανάλογο κόστος τους. Έτσι πιστεύω ότι δεν θα είναι χρονοβόρα η διαδικασία και είμαι σίγουρος ότι θα προσελκυσεται πολλούς παίχτες διότι αρκετοί τα παρατάνε μόλις δουν κατεστραμμένα ορυχεία και η συγκομιδή των υλών τους πολύ μικρή. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2

    Εγγραφή
    13-04-2013
    Μηνύματα
    6
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Συμφωνώ με τον spartan.Θεωρώ ότι κάτι τέτοιο,αν γινόταν και με τα κοιτάσματα πέτρας και μαρμάρου,θα διευκόλυνε και την τοποθέτηση αποθήκης και λατομείων σε πλησιέστερες θέσεις,ώστε να εξοικονομείται χρόνος παραγωγής.Κάποιες φορές,όταν ανιχνεύεται σε διαφορετικό σημείο το κοίτασμα,τα λατομεία και οι αποθήκες μπορεί να βρίσκονται πολλά δευτερόλεπτα μακριά από αυτά.Πράγμα που σημαίνει ότι για να συντομεύσεις την παραγωγή,πρέπει να δαπανήσεις πόρους για τη μεταφορά κτιρίων.Επιπλέον πλεονέκτημα της μόνιμης θέσης είναι κι η καλύτερη διευθέτηση του χώρου.Γνωρίζεις για παράδειγμα,ότι εδώ θα έχω τα ορυχεία μου,εδώ τα λατομεία μου κτλ.Καλή συνέχεια στην προσπάθειά σας!

  3. #3
    Former Community Team member
    Εγγραφή
    05-04-2013
    Μηνύματα
    700
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Η πρόταση σας θα μεταφερθεί στην ομάδα ανάπτυξης του The settlers online!
    Καλή συνέχεια!
    BB_Sehera

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.