Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Change log 24.04.2018

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Change log 24.04.2018


    24th of April 2018

    NEW FEATURES
    • Two new quest buffs have been added to the Epic category at the in-game merchant.

    CHANGES & IMPROVEMENTS
    • Total limitation of MMA, Veteran and Master of Defense has been increased by 1 in the Black market. It only affects players that did not buy them during the Easter event.
    • You will no longer get notifications of the player you are visiting.
    • You will no longer get disconnected from the chat when whispering offline players.
    • Adventure names will be visible again when using "To the Adventure" option in the generals' UI with 2 active adventures.


    You are invited to provide feedback > here. <
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 16-04-18 στις 15:38
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    Dear settlers,

    Please be aware of the following adjustment related to the Easter Event 2018 Achievements:


    • Certain Easter 2018 Achievements were recalculated to address an issue with potential miscalculation.



    Happy Settling,
    The Community Team
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.