Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: What's your impression on the Easter Event 2018?

Ψήφισαν
8. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • I am happy with the Seasonal Adventures selection

    3 37,50%
  • I am glad to see the Easter Basket available again as Achievement building

    6 75,00%
  • I think the Iron-Willed Geologist is useful

    6 75,00%
  • I am happy with the current design and function of the Spring Park

    0 0%
  • Overall, I am satisfied with the Easter Event

    8 100,00%
  • I am not happy with the Seasonal Adventures selection

    2 25,00%
  • I am not glad to see the Easter Basket available again as Achievement building

    0 0%
  • I don't think the Iron-Willed Geologist is any good

    1 12,50%
  • I am not happy with the current design and function of the Spring Park

    6 75,00%
  • Overall, I am not satisfied with the Easter Event

    1 12,50%
Multiple Choice Poll.
Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 4 από 4

Θέμα: [Feedback] Easter Event 2018

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Feedback] Easter Event 2018

    Dear players,

    Enjoying the Easter egg hunt? Feel free to leave your feedback regarding the Easter Event 2018 in this thread.
    The Dev Diary can be found in here.

    Regards,
    BB_Sious
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BB_Sious : 23-03-18 στις 13:01 Αιτία: link
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Dear players,

    We have added additional information to the Easter Dev Diary regarding The Spring Park. Please click here to read it.

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  3. #3
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    
    Dear settlers,

    We're always looking for ways to improve our annual events and your feedback is often a great source of inspiration for us; take part in the poll and let us know what you feel towards the ongoing Easter Event.

    If you think the questions above did not cover a specific topic, feel free to post a comment below and we will make sure to take a look at it!

    We appreciate every piece of constructive criticism that is provided along with you taking time to participate.


    Thank you,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  4. #4
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Dear players,

    Thank you for providing us with your feedback. If you would still like to participate in the polls, please cast your vote now. We will close the polls tomorrow, April 18th. The thread, however, will remain open for your comments.

    Regards,
    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

Απάντηση στο θέμα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.