Κλειστό Θέμα
Σελίδα 1 από 4 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 34

Θέμα: [Contest] The Wishing Well

  1. #1
    Community Manager Το avatar του χρήστη BB_Sious
    Εγγραφή
    21-03-2017
    Μηνύματα
    1.026
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος

    [Contest] The Wishing Well

    Introducing...

    The Wishing Well



    A mysterious well has been discovered in the Settlers Online realm, rumoured to have great mystical powers. It's even been circulating amongst the more superstitious Settlers that it has a penchant for helping out those in need of something - a truly fantastical story!

    They say that every two weeks the well will grant the wish of a randomly picked Settler who yearns for an item from the in-game shop costing up to 500 gems. Then, the well seems to transfer the price of the item in gems to the random Settler so that they may purchase the item they need to prosper.

    A wise woman said, 'a Settler who wishes to ask for the well's favour must post in this thread using this exact format: 'I wish for (item desired) because (reason)' for the well to hear the plea!. She goes on to say that the wish must be posted again each round as the well is sometimes hard of hearing. It's pretty old.

    Example:
    I wish for a Floating Residence, because my settlers want to have a holiday at the sea-side!

    Round 1 - June 2nd - June 15th

    Only one request per round per player
    The item(s) must be available in the in-game shop to be purchased with gems.

    Best of luck,


    BB_Sious
    Αν χρειάζεστε βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Ομάδα Υποστήριξης στα ελληνικά. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου, αλλά σας παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα στα αγγλικά.

  2. #2

    Εγγραφή
    28-10-2013
    Μηνύματα
    9
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I wish to buy a diamond pit because I already bought all the available in the market.
    Thanks in advance!!

    PS you have to consider that diamonds are women's best friend so because I am married i need a lot ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη haunted1 : 02-06-17 στις 18:57

  3. #3

    Εγγραφή
    17-08-2013
    Μηνύματα
    3
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I wish for a pit of diamonds, because I already bought all and my settlers want to be the the world’s richest people!

  4. #4

    Εγγραφή
    31-05-2015
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I wish that I Could have One month of this Online Game when It was New, Beta version. When I tried and I was Rewarded for my trying.

  5. #5

    Εγγραφή
    22-03-2013
    Μηνύματα
    2
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I wish for a Grilled Steak recipe, because my settlers are tired from Aunt Irma’s Feast and they wanna try something new!

  6. #6

    Εγγραφή
    26-11-2016
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    i wish for a Diamont pit, because i am a poor settler and i need to develope my home!!!

  7. #7

    Εγγραφή
    16-05-2016
    Μηνύματα
    1
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I wish for a diamond pit, because my Nusala warrior eagerly wants a diamond ring in her hands

  8. #8

    Εγγραφή
    18-03-2013
    Μηνύματα
    28
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I wish for a Raving Rabbid Statue, because my settlers love rabbits!!!

  9. #9

    Εγγραφή
    14-03-2013
    Μηνύματα
    32
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    Το πηγάδι των ευχών κάπου δεν μας τα λέει καλά. Αν ευχηθώ για κάτι που στον έμπορο έχει περιορισμό στην ποσότητα αγορών (π.χ. σχολείο, εργοστάσιο ανακύκλωσης, πλωτή κατοικία κ.α) ακόμη και αν κερδίσω και μου σταλούν τα διαμάντια, δεν θα μπορώ να το αγοράσω αν έχω ήδη εξαντλήσει το όριο αγορών.
    Καλύτερα να λέγατε γράψτε μια ευχή και όποιος κερδίσει θα του στείλουμε 500 διαμάντια

    Τελικά μόνο ο Τάκης έπιασε το νόημα και βρήκε να ευχηθεί κάτι που κάνει ακριβώς 500 διαμάντια που είναι και το όριο ώστε αν κερδίσει να πάρει τον μέγιστο αριθμό διαμαντιών και ο Παραθεριστής με την Μπριζόλα. Οι υπόλοιποι με τους λάκκους διαμαντιών είστε εκτός ορίου

    Τάκη αν θες πραγματικά αγάλματα λαγού να σου στείλω μερικά. Έχω 15

    Εμένα η ευχή μου είναι να βάλετε τίποτε νέο στο παιχνίδι για να αποκτήσουν ξανά ενδιαφέρον οι παίχτες που βρίσκονται πάνω από το επίπεδο 62 γιατί από εκεί και πάνω και μέχρι το επίπεδο 70 δεν υπάρχει κάποιος στόχος και από ένα σημείο και μετά το να κάνεις συνεχεία τα ίδια και τα ίδια καταντά βαρετό.

  10. #10

    Εγγραφή
    19-04-2013
    Μηνύματα
    6
    Monde
    Σμαραγδένια νήσος
    I want a diamond pit for ..... the debt of Greece haha ;-)))

Κλειστό Θέμα
Σελίδα 1 από 4 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

H Ubisoft χρησιμοποιεί cookies ώστε να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία κατά τη χρήση των διαδικτυακών μας τοποθεσιών. Χρησιμοποιώντας την παρούσα τοποθεσία συμφωνείτε και αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την πολιτική απορρήτου.